W sklepie ciągle się coś dzieje i ciągle przybywa nowych wzorów. Jedną z nich była końska aktualizacja w ramach której ukazały się nowe wzory. Nalepki te prezentują konia z jeźdźcem w trakcie skoku. Jest to sylwetka konia skierowana w lewo lub w prawo, za każdym razem w innym etapie skoku, z różnie ułożonymi nogami oraz inaczej zarysowaną sylwetką jeźdźca. Taką naklejkę powinien posiadać każdy kto kibicuje takim dyscyplinom jak skoki przez przeszkody czy cross lub jest po prosu amatorem jazdy konnej a w tym podejmują wyzwanie w postaci skakania przez przeszkodę.
Aktualizacja ta powiększyła kolekcję naklejek w kategorii konie do 25 wzorów, wszystkie można nabyć tutaj a nalepki skaczących koni z jeźdźcami prezentuję poniżej (kliknij w obrazek a przejdziesz do podstrony sklepu online z naklejką). Wszystkie naklejki dostępne też są w sklepie allegrowym.

naklejka koń 011
naklejka koń 017
naklejka koń 018
naklejka koń 023
naklejka koń 024
naklejka koń 025

To nie jedyne nowości w kategorii nalepek koni, kolekcja powiększyła się także o wzory rodeo, ujeżdżanie, gonitwa czy ogólnie jazda konna. Także wszyscy powinni już znależć coś dla siebie lub dla kogoś ze znajomych czy rodziny w formie upominku czy prezentu.
Jeżeli uważasz, że jeszcze czegoś brakuje w końskiej kategorii napisz komentarz do tej kategorii lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronach sklepu – napisz.

Related Posts